Jansky

Napište prosím, čím krmíte starší kočičku?

Dobrý den, prosím čím krmíte starší kočičku?

Upozornění

Pozdrav je slušnost, ale do otázky nepatří. Pozdravit i poděkovat ostatním uživatelům můžete v poli pro doplnění otázky.

Nejlepší odpověď
Edison

Jelikož nejsem zrovna výstavní kus a prachy taky nemám, musím kočky zásadně ukecat…

Další odpovědi
nyjono

Granulkama a kapsičkama.

Michala11

Kvalitníma granulkama nic nezkazíte (nejsou barvené, jsou bez lepku a neplavou ve vodě) a maso. V případě že kočička už nemá zoubky granulky namočíme, maso umeleme. Dobré zkušenosti mám s K9. Jestli má nějaké specifické potíže (zvraceni, průjem…) rozhodně to chce radu veterináře.

Bob2

Já kupuji pro naše kočky jemně krájené filetky od https://krmivo-brit.cz/cs/pro­dukty/kocky? jsou spokojené a já také, protože obsahují všechny důležité živiny pro naše kočky.