Bil

Dobrý den, potřebuji poradit jaký koupit notebook. Cena do 10000 s dvd mechanikou a slotem na sd karty a dobrou grafikou

Nejlepší odpověď
tom004

Já bych zašel k dobrému prodejci,je jich dost,ale kvůli reklamě je nelze uvést,řekl jakou finanční částku mám k dispozici,a nechal si poradit.Dělám to také tak,i u ostatní elektroniky.Zatím jsem spokojen.

Další odpovědi
Deter

Jako tom004 bych to určitě neřešil. Prodejce Vám může „vnucovat“ model, který potřebuje prodat (např. protože o něj není příliš velký zájem a dlouho se mu válí na skladu).

Osobně si při koupi notebooku zajdu na http://www.al­za.cz/Wizard.as­p?CatId=18842920, kde je prima konfigurátor, podle kterého si vyfiltrujete notebook s vámi požadovanými parametry – neberte to prosím jako reklamu, s Alzou nemám nic společného, ale ten konfigurátor je prostě dost užitečný a vybraný model si pak můžete koupit kdekoliv jinde.

tuCZek

Tenhle je v pohodě
http://clubone­.jex.cz/menu/no­tebooky/multi-hp-probook-4525s

P.T.

Rozhodně do krámu a nechat si poradit. I kdyby mi prodejce nutil, co potřebuje prodat, v kategorii notebooků do 10tis není co ztratit. Moc velké rozdíly tam nejsou. Naopak, výprodejové kousky, které někomu dlouho leží na krámě můžou mít mnohem lepší parametry a mohou stát kolem 10tis. Takže určitě nechat si poradit v kamenném obchodě.