Co je to za nesmysl? On zaplatí, jediné co musí vědět je jméno a iban a
někdy ještě swift kód účtu. To vše máš na výpise. Pozor zaplatíš
bance poplatek okolo 200–500Kč. Raději ať ti zaplatí na paypal nebo na
paypay a je to buď bez poplatku nebo za malinký.
To číslo zásilky chce asi vědět on, žes to poslal.
| 0 Nominace Nahlásit |
Otázka nemá žádné další odpovědi.
Mě spíš nejde do hlavy, jak může sehnat někdo kupce v Kanadě? Pokud je teda z ČR, rozhodně bych nic takhle daleko neposílal…v Kanadě sežene ntb podstatně levněji z USA.
Ne ne to mi poslala na email nějaká jeho banka že pokud nepošlu sledovací číslo balíku tak neuvolní peníze. za zaco si banka bere peníze?
Sledování zásilky podle čísla je bezvadná věc a ne nesmysl. Prostě
pošleš číslo které Ti vytisknou při podání na podací lístek.
Podle tohoto čísla vysledujete kde se v který den zásilka nalézá a
totéž může i adresát pokud mu to číslo poskytnete. Za to nic
neplatíš.
Sledování se děje zde:http://www.cpost.cz/cz/nastroje/sledovani-zasilky.php
Nepíšeš jak bude provedena platba, tak je těžké se vyjádřit jaké
peníze má banka na mysli. Ale asi ty co máš dostat.
Nevidím v poskytnutí čísla zásilky nějaký zásadní problém.
| Bedy | 1528 | |
| Michal Kole | 1199 | |
| led | 1169 | |
| Hlada | 1134 | |
| mosoj | 1123 | |
| gecco | 904 | |
| www | 827 | |
| badisko | 817 | |
| cochee | 814 | |
| Dochy | 746 |
| Software |
| Hardware |
| Internet |
| Programování a webdesign |
| Sítě |
| Bezpečnost |
| Ostatní počítače a internet |