noc1

Jak prodat notebook

Mám kupce na notebook z Kanady.Jenomže jeho banka požaduje sledovací číslo zásilky to se mi nějak nezdá pomůže mi s tím někdo?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Co je to za nesmysl? On zaplatí, jediné co musí vědět je jméno a iban a někdy ještě swift kód účtu. To vše máš na výpise. Pozor zaplatíš bance poplatek okolo 200–500Kč. Raději ať ti zaplatí na paypal nebo na paypay a je to buď bez poplatku nebo za malinký.
To číslo zásilky chce asi vědět on, žes to poslal.

faktor82

Mě spíš nejde do hlavy, jak může sehnat někdo kupce v Kanadě? Pokud je teda z ČR, rozhodně bych nic takhle daleko neposílal…v Kanadě sežene ntb podstatně levněji z USA.

noc1

Ne ne to mi poslala na email nějaká jeho banka že pokud nepošlu sledovací číslo balíku tak neuvolní peníze. za zaco si banka bere peníze?

mosoj

To uzamčení otázky bylo předčasné.

mosoj

Sledování zásilky podle čísla je bezvadná věc a ne nesmysl. Prostě pošleš číslo které Ti vytisknou při podání na podací lístek.
Podle tohoto čísla vysledujete kde se v který den zásilka nalézá a totéž může i adresát pokud mu to číslo poskytnete. Za to nic neplatíš.
Sledování se děje zde:http://www.cpos­t.cz/cz/nastro­je/sledovani-zasilky.php

Nepíšeš jak bude provedena platba, tak je těžké se vyjádřit jaké peníze má banka na mysli. Ale asi ty co máš dostat.
Nevidím v poskytnutí čísla zásilky nějaký zásadní problém.