Avatar uživatele
Kim Possible

Bylo by dobré si pro začátek koupit skejt za 600 nebo 1000 Kč?

Dobry den, to zas já:D bylo by dobre si koupit treba za 600 nebo 1000Kč, vite, ja to chci jen zkusit, jesli mi to pujde a zalibi se mi to, tak bych do toho nejaky ty tisíce dala, toto by byl muj prvni skejt, takze nemusi byt manifikó perfektó:D

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? anonym před 3039 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Agneta

Sem můžeš klidně bez obav psát každou blbost:DDD

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

označil jsem otázku jako zajímavou, jelikož jsem vůbec nepoznal, jaký je jazyk Tvého kmene a na co se ptáš už vůbec ne.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
BANAN93

jo právě proto radím, kup si obyčejný skate z normálního sportu, jejich cena se podle mě bude pohybovat od 600–900 Kč. Zkus se na něm hned lehce projet – jestli se moc nevyklání trucky (silentbloky) já jezdil radši s více dotaženýma – u tohoto skatu se budou muset častěji dotahovat. Grip se tam rychle ošoupe – ale do začátku je to úplně v pohodě.

na začátku se stejně budeš asi učit samotnou jistotu při jízdě na skatu a ollie pak začne 50–50 na coping a flip, SHOVE IT ....... hodně videí (návodů jak trik dělat nalezneš na youtube) tak zdar :D

Upravil/a: BANAN93

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
AmazedWolf

Skvêlæ volba , lep śì koupitjsi enj 1đen.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
klumprt

Na takové to prvotní otlučení různých tělesných součástí bude myslím stačit ten za šestikilo. Ostatně vždycky je lepší se učit na šuntech a krámech a pak přecházet na dražší a kvalitní věci.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

To víš,že jo,kup si hned dva kousky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Patricks

Pro začátek si myslím, že by to mohlo stačit. Záleží co plánuješ do budoucna :)
Tady jsem zatím vždy našel odpověď a cenné rady http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-funguje-zmena-barev-u-nike-lunarglide7-flash
Zkus se sem podívat, třeba zde měl někdo stejný problém a bylo mu již poraděno. :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek