Kim Possible

Bylo by dobré si pro začátek koupit skejt za 600 nebo 1000 Kč?

Dobry den, to zas já:D bylo by dobre si koupit treba za 600 nebo 1000Kč, vite, ja to chci jen zkusit, jesli mi to pujde a zalibi se mi to, tak bych do toho nejaky ty tisíce dala, toto by byl muj prvni skejt, takze nemusi byt manifikó perfektó:D

Nejlepší odpověď
Agneta

Sem můžeš klidně bez obav psát každou blbost:DDD

Další odpovědi
anonym

označil jsem otázku jako zajímavou, jelikož jsem vůbec nepoznal, jaký je jazyk Tvého kmene a na co se ptáš už vůbec ne.

BANAN93

jo právě proto radím, kup si obyčejný skate z normálního sportu, jejich cena se podle mě bude pohybovat od 600–900 Kč. Zkus se na něm hned lehce projet – jestli se moc nevyklání trucky (silentbloky) já jezdil radši s více dotaženýma – u tohoto skatu se budou muset častěji dotahovat. Grip se tam rychle ošoupe – ale do začátku je to úplně v pohodě.

na začátku se stejně budeš asi učit samotnou jistotu při jízdě na skatu a ollie pak začne 50–50 na coping a flip, SHOVE IT ....... hodně videí (návodů jak trik dělat nalezneš na youtube) tak zdar :D

AmazedWolf

Skvêlæ volba , lep śì koupitjsi enj 1đen.

klumprt

Na takové to prvotní otlučení různých tělesných součástí bude myslím stačit ten za šestikilo. Ostatně vždycky je lepší se učit na šuntech a krámech a pak přecházet na dražší a kvalitní věci.

anonym

To víš,že jo,kup si hned dva kousky.

Patricks

Pro začátek si myslím, že by to mohlo stačit. Záleží co plánuješ do budoucna :)
Tady jsem zatím vždy našel odpověď a cenné rady http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-funguje-zmena-barev-u-nike-lunarglide7-flash
Zkus se sem podívat, třeba zde měl někdo stejný problém a bylo mu již poraděno. :)