Dobrý den, máte někdo zkušenosti s přeletem přes atlantik? Chceme karibik, 3 mezipřistání, azory :/ máme strach. Díky :)

Nejlepší odpověď
led

Z „Pirátov z Karibiku“ nemajte strach. Ak neletíte nejakou pofidernou spoločnosťou nemajte strach. Skôr vám doporučujem zobrať si nejaké čítanie na cestu (dlhý let), budú síce premietať film, ale možno vás nebude baviť. Bola som cez 10hodín vo vzduchu, pozeranie cez okno, čoskoro prestane baviť, prechádzať sa veľmi nebudete môcť. Takže spať, čítať a nejako relaxovať, prerušované jedením.
Príjemný let a, ako hovorím mojej dcére (lieta), leťte pomaly a nízko 🙂

Další odpovědi
Terryle

Dobry den, z ceho mate strach? :o) Nemejte. Letani je bezpecny a krasny, a pokud mate na mezipristani dost casu, neni z ceho mit strach :o) Na letistich budou urcite ochotni a radi vam poradi, kam jit a co jak vyridit. Zavidim a drzim pesti, at cesta dobre dopadne :o)