drop

Dobrý den když si něco obědnám na dobírku, musím být doma když ten balík příde? Aco kdyždoma bebudu?

Nejlepší odpověď
klumprt

Nenapsalsi která doručovasí slušba ti tomá doručit. Jesli česká Pošta tak je to jak říkají ostaní. Jinak třeba Dépéédéčko volá napřet a nějkse domluvíte.

Další odpovědi
Rocker

Dají ti do schránky lístek a budeš si muset pro balík na poštu.

isteron

Doručovatel ti dá oznámenie do poštovej schránky oznámenie, a na patričnej pošte si na druhý deň vyberieš dobierku na patričnej prepážke.
Pokiaľ vás dobre pozná sused a doručovatelka, nechá dobierku u suseda, ten zaplatí a vyberiete si dobierku u suseda, zaplatíte jemu sumu dobierky. Ale musíte mať dobré vzťahy so susedom a aj s doručovateľkou.

marci1

Můžeš si dodání zboží objednat „na poštu“. Pošta Ti zásilku uloží a Ty si ji vyzvedneš. 🙂