LauraMasova

Jak dlouho se vymyva pomoci kokosoveho oleje cervena barva z vlasu? Mate s tim nekdo zkusenosti?

Dobry den, jak dlouho se vymyva za pomoci kokosoveho oleje cervena barva z vlasu? mate s tim nekdo zkusenosti? dekuji

Upozornění

Pozdrav je slušnost, ale do otázky nepatří. Pozdravit i poděkovat ostatním uživatelům můžete v poli pro doplnění otázky.

Barvila jsem se od Lorealu odstinem Brownies a chytl mi tam cerveny odstin. Nevite jak se toho mam co nejprirodneji a nejrychleji zbavit?

Nejlepší odpověď
Edison

Nebylo by vhodnější trvanlivost/od­stranitelnost zvažovat před nanesením takto výrazných barev a odstínů? Týká se i případných tetování, propichování a jiných podobně dlouhotrvajících ú­prav…

Další odpovědi
annas

Máte pravdu, že kokosový olej může pomoci. Vypadá to, že Briketka poskytla nepřesnou informaci.

Kokosový olej, stejně jako jiný, pomáhá smýt barvu. Ale za jak dlouho, netuším.

Ale našla jsem vám další typy na smytí barvy od odborníků.. Pročtěte si je.

„Nová barva na vlasech vypadá příšerně? Známe 8 tipů, jak ji rychle vymýt“

http://nasregi­on.cz/nova-barva-na-vlasech-vypada-priserne-zname-8-tipu-jak-ji-rychle-vymyt-59695

Jedna z rad

"Kokosový olej

Také velmi pomůže naložit vlasy do pečující masky – několik druhů olejů, nejlepší je ale kokosový olej.

Mimo to že vlasy dokonale hydratuje, tak zároveň pomůže s vymytím barvy, obzvláště účinné je dát dohromady třeba kondicionér, smíchat s olejem a tuto směs pak nechat několik hodin ve vlasech."

atd.

briketka10

Kokosový olej se používá na vlasy jako zábal před
mytím. Nikdy jsem ho nepoužila, jako šampon.
S odstraněním barvy pomůže asi jen kadeřnice.
Nebo zase obarvit jiným odstínem.