m.vej

Dobrý den. Co mám dělat když se mi sekne tablet? Tablet Lenovo yoga. Díky za odpověď.

Nejlepší odpověď
Pájo

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-mam-restartovat-mobil-kdyz-se-mi-zasekl-nejde-s-nim-nic-delat-a-baterie-je-zabudovana-na-pevno

Otázka, která se opakuje.Obecně se nabízí pár základních postupů, které více či méně ohrozí Vaši rozpracovanou neuloženou práci před bodem zámrzu:

  • můžete použít klávesové funkce Ctrl+Alt+Delete a přes správce úloh přepnout/ukončit problémové aplikace,
  • můžete stisknout tlačítko reset, pokud ho zařízení má,
  • můžete dlouze podržet tlačítko power a vynutit vypnutí,
  • můžete vyjmout akumulátory

Pokud se problémy opakují, notebook může být zavirovaný, může být problém s kompatibilitou používaných aplikací nebo se může jednat o závadu. Zvážení reklamace, je-li NB stále v záruce, je rozhodně na místě.

Další odpovědi
Falls

Restart nebo počkat (nechat běžet přes noc) nebo se anglicky zeptat na Yahoo Answers.

trpaslicek

Nebo reklamovat pokud se to opakuje :)

AlfredUcho

Restartovat dlouhým podržením tlačítka, kterým se běžně zapíná.