Dobrý den,chtěla bych se zeptat,když vysadim antikoncepci na těch 7 dni a dostanu krvácení,znamená to že nejsem těhotná?

antikoncepce a těhotenství

Nejlepší odpověď
ellei

Ano, přesně tak:) znamená to že je všechno jak má být:) ale obcas se stane (zvláště pokud užíváš antikoncepci teprve chvilku), že krvácení nedostaneš vůbec, ale není to důvod k panice, časem se to upraví:)

Další odpovědi
Cullinda

No já bych to netvrdila. Pokud pár pilulek vynecháte, pak na 7 dní vysadíte, tak ještě menses klidně dostat můžete i když budete „v tom“.
Každopádně pokud berete pilulky pravidelně a již nějakou dobu (obvykle se po začnutí užívání pilulek doporučuje 2–6 týdnů používání současně jiné antikoncepce)je tento stav skutečně známkou že nejste těhotná.

anonym

neměla byste být těhotná já mám tablety které se v menstruačním cyklu neberou