Nikuuš

Dobrý den, chtěla bych se zeptat co to znamená když mi kočka naráží čumáčkem o můj obličej. Co tím vyjadřuje?

nejen čumákem ale i pusinkou otírá se mi o obličej

Nejlepší odpověď
Drap

Vyjadřuje přízeň. Chce se mazlit.

Další odpovědi
tasiri

Mazlí se s Vámi.

MacChill

Jsem přesvědčen, že tím vyjadřuje svou náklonost…

Zplic

Pokud je to při mazlení, tak tím vyjadřuje, že vás má ráda. Když jí hladíte vy, tak vás chce pohladit taky, ale vyjadřuje to hlavou.

Zdroj: www.vymazlenec.cz/

Rocker

Dává tak najevo svojí lásku k tobě

kamila44444

Chce vám ukázat lásku.Ať už je to bolestivé,tak se kočička chce hodně mazlit :)

samicek333

Ostatní tady majhí pravdu, vyjadřuje náklonnost a lásku

greycell

tímto způsobem kočka také získává vitamíny z povrchu vašeho obličeje, pokud si bezprostředně potom začne tlapkou otírat hlavu a olizovat se ji.