adik97

Pokud nemám podepsané prohlášení poplatníka daně z příjmů fyzických osob, vrátí mně daně na konci roku?

Dobrý den chci se zeptat pokud nemám podepsané prohlášení poplatníka daně z příjmů fyzických osob ( růžový papír).

Tak dostanu vrácení daní na konci roku?

Dobrý den chci se zeptat pokud nemám podepsané prohlášení poplatníka daně z příjmů fyzických osob ( růžový papír).

Upozornění

Pozdrav je slušnost, ale do otázky nepatří. Pozdravit i poděkovat ostatním uživatelům můžete v poli pro doplnění otázky.

Nejlepší odpověď
ivzez

Prohlášení k dani z příjmu lze u posledního zaměstnavatele
z předchozího roku podepsat i dodatečně po skončení roku.

Jestli jste zaměstnán, můžete prohlášení podepsat i teď.

»Vrácení daní« nelze dostat ani s podpsaným prohlášením.
FÚ Vám vrátí (dostanete) případný přeplatek daně z příjmu.

(Příště se prosím pokuste otázku formulovat výstižněji
a nebylo by od věci smazat i upozornění ohledně pozdravu.)

Další odpovědi
Edison

Mě celkem fascinuje, proč se někdo ptá tady a nekoukne třeba do příslušných norem, nebo v případě nejasností dse nespojí přímo s příslušný úřadem, v tomto případě s FÚ. Dyk je to tak jednoduché a lze se tak vyhnout mnoha doměnkám a pseudoravým informacím. Čímž nijak nesnižuju kvalitu odpovědí některých uživatelů, ale bylo by to naprosto jednoznačné.

annas

I když je stylizace nepřesná, snažím se ponechat původní., pokud to jde.