Avatar uživatele
Gihjy

Je v pubertě normální častá masturbace?

Dobrej, děkuji za odpověď

Zajímavá 0 před 2192 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
surikata001

Ovšem, že ano. Za předpokladu, že se použije kvalitní krém na ruce, aby se předešlo popáleninám a odřeninám. Hodně štěstí a rychlou ruku.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
mosoj

Za mně se nikdo na nic takového neptal, přesto jsme všechno potřebné věděli.
V Rudém Právu to nebylo a internet nebyl. Člověče v kině, když mně tam strčila ruku, nádherný film.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Arne1

Nemělo by to být vícekrát za hodinu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
orestez

Jaká může být normální odpověď na chod těla? Normální odpověď zohaveného mnicha s ošklivou matkou představenou, že masturbace musí být popsána, odhozena jako něco mimozemského? Co kdyby přišel jiný mravní bůh a ten by pravil: nepokakáš, nepojíš, nepopiješ. Nikdo by nechodil na WC, nikdo nejedl a nepil? Nebo by se někteří ptali jak to je, zdali mohou jít na záchod, žít v souladu s tělesnými požadavky. Puberta samců končívá v 80 letech. Je možné žít po celý život vedle samičích mrtvol?
Samci roznášející sperma jsou velice blízko rostlinám, stromům. Mnoho semínek padá na zem a ta bývá plodná.
Co by se stalo, kdyby někdo v pubertě nemasturboval? Že by dostal pokaždé od druhého hned styk? Nebo by nežil? Kdyby šlo bohu vymyslet praktické věci, např. mít hranatou hlavu s pravými úhly, nemusel by se zabývat hlouposti.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
da ny

Všeho s mírou…
Všeho moc škodí (v tomto případě ne na zdraví).
Co podle Vás znamená častá…? Několikrát v týdnu nebo několikrát denně/ během (každého) dne ? ;)
Potřeba/touha je u každého odlišná. Stejně tak v partnerské sexuální aktivitě…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Renikled

Máte někdo zkušenosti s masturbátorem? jaké to je? vyplatí se do toho dávat peníze?

před 1868 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Bob2

Tak jelikož mám manželku často na cestách, tak jsem si ho koupil, a je to mnohem lepší než si to dělat normálně rukou, nestojí to zase tak moc, a je to hodně příjemné.

před 1866 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Renikled

A jaký jste si koupil? kolik jste za to dal?

před 1861 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Bob2

Koupil jsem si tento za 1700 korun https://e-kondomy.cz/eroticke-pomucky/mastur­batory/fleshlig­ht-girls-jenna-haze-lotus

před 1858 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví