Je v pubertě normální častá masturbace?

Dobrej, děkuji za odpověď

Nejlepší odpověď

Pokročilý

Ovšem, že ano. Za předpokladu, že se použije kvalitní krém na ruce, aby se předešlo popáleninám a odřeninám. Hodně štěstí a rychlou ruku.

Další odpovědi:

Zlatý

Za mně se nikdo na nic takového neptal, přesto jsme všechno potřebné věděli.
V Rudém Právu to nebylo a internet nebyl. Člověče v kině, když mně tam strčila ruku, nádherný film.

Bronzový

Nemělo by to být vícekrát za hodinu.

Bronzový

Jaká může být normální odpověď na chod těla? Normální odpověď zohaveného mnicha s ošklivou matkou představenou, že masturbace musí být popsána, odhozena jako něco mimozemského? Co kdyby přišel jiný mravní bůh a ten by pravil: nepokakáš, nepojíš, nepopiješ. Nikdo by nechodil na WC, nikdo nejedl a nepil? Nebo by se někteří ptali jak to je, zdali mohou jít na záchod, žít v souladu s tělesnými požadavky. Puberta samců končívá v 80 letech. Je možné žít po celý život vedle samičích mrtvol?
Samci roznášející sperma jsou velice blízko rostlinám, stromům. Mnoho semínek padá na zem a ta bývá plodná.
Co by se stalo, kdyby někdo v pubertě nemasturboval? Že by dostal pokaždé od druhého hned styk? Nebo by nežil? Kdyby šlo bohu vymyslet praktické věci, např. mít hranatou hlavu s pravými úhly, nemusel by se zabývat hlouposti.

Stříbrný

Všeho s mírou....
Všeho moc škodí (v tomto případě ne na zdraví).
Co podle Vás znamená častá....? Několikrát v týdnu nebo několikrát denně/ během (každého) dne ? ;)
Potřeba/touha je u každého odlišná. Stejně tak v partnerské sexuální aktivitě....

Diskuze k otázce

Renikled

Máte někdo zkušenosti s masturbátorem? jaké to je? vyplatí se do toho dávat peníze?

Pokročilý

Bob2

Tak jelikož mám manželku často na cestách, tak jsem si ho koupil, a je to mnohem lepší než si to dělat normálně rukou, nestojí to zase tak moc, a je to hodně příjemné.

Renikled

A jaký jste si koupil? kolik jste za to dal?

Pokročilý

Bob2

Koupil jsem si tento za 1700 korun https://e-kondomy.cz/…

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 2345
Zlatý mosoj 1661
Zlatý marci1 1634
Zlatý annas 1607
Zlatý Kepler 1125
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý gecco 846
Zlatý briketka10 795
Zlatý quentos 795
Zlatý ivzez 698

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.