Calistka

Dobití PayPalu (ihned), přes paypal-dobijeni.cz, ale peníze nedošly!

Dobití PayPalu (ihned), založila jsem si PayPal účet a dobila ho pomocí https://www.paypal-dobijeni.cz/ peníze jsem pomocí banky odeslala na číslo, které mi ta stránka uvedla atp. Ale peníze mi jaksi na účet PayPal nedorazily, pouze se mi sthrhly v bance, co s tím, dojdou peníze nebo jsem udělala něco špatně a jak to řešit? :)

Nejlepší odpověď
Quimby

Jak je to dlouho?
Třeba to chvíli trvá než to banka pošle.
Pokud peníze nedorazí do 1–3dnů od dobití, tak se obraťte na podporu PayPalu.

Další odpovědi
Beer4Real

Pošli znova a větší sumu, malé částky se často ztrácí v oběhu.

Calistka

Poslala jsem základní částku 80 Kč abych si ověřila jestli to fakt funguje a dojde to tam, nedošlo! Takže mám strach posílat větší sumu. Přišla jsem o 80 Kč definitivně? Nerada bych přišla o 500 Kč :D nebo více.

Noga

Ještě počkej, chvíli to trvá.