dadak

Do stolního pc mi vede gábl ze střechy(internet) a potřebuju připojit wifi router a nevím kam s těma gáblama(kam patří)?

Do stolního pc mi vede gábl ze střechy(inter­net).Koupil jsem si wifi router asus ..51U a nevím jak to mám propojit ,jestli gábl ze střechy do wifi nebo ho tam nechat a propojit pc s wifi?Wifi jsem pořídil pro TV ,mobil atd. DÍK ZA RADU. .

Nejlepší odpověď
gecco

😁
Ty folééé – sem si poprskal display a naplul do klábosnice…
😁

Gábl ze střechy daj do wifi a PC s wifi propoj krz wifi…

Další odpovědi
JájsemRaibek

Ten gábl přijde do toho routru, ale dle tvého vyjadřování si dovolím konstatovat, že nejlépe uděláš, pokud si pozveš odborníka.
Následně je třeba ještě ten routr nakonfigurovat přes PC.

Nechápavé

Kábl ze střechy(antény) pripojis do eifi routeru a potom pres dalsi kabel do pc..It's easy

cochee

Žádný gábl nikam odnikud nevede, ani se do ničeho nestrká. Gábl je jídlo, něco malého, přesnídávka. Když už, tak kábl, raději ale kabel.