Avatar uživatele
x.kveta

Do kolika let je „normální“ nechat dívku u moře bez vršku (jen plavkové kalhotky)?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? tom004, Pecudka před 4677 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Terryle

řekla bych, že dokud to je fakt holčička – tzn. dokud „nahoře“ nic nemá. Odhadem třeba do deseti… ona se později taky začne sama stydět a horní díl začne chtít :o)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
MacChill

podle mě je to jedno jde jen o to kdy začne být dívka stydlivá…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Andělé

Asi jak se sama cítí,já jsem své dceři koupila dvoudílné plavky v 5 nebo 6 letech.Cítila se tak sama lépe:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tom004

A v kolika letech ji tam odvezete? 🙂.Ale jinak je to individuální.Naše dcera chodila,jako dítě,u vody jenom ve spodním díle,a jednou nám oznámila,že už je přece „velká“,a začala používat i vrchní díl.A nebylo co řešit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Máte dve možnosti.
1 – keď sa dievčaťu začnú vyvíjať prsia a začne si uvedomovať, že je iná než chlapci…
U každej je to iné, nezáleží na veku.
2 – na nudapláži (FKK) nielenže môže aj ako dospelá bez plaviek, tam je to prirodzené.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Martina S.

Já jsem na pláži nikdy horní díl plavek nenosila a nenosím ho dodnes. Myslím si, že kdo má pěkná a menší prsa a nestydí se, tak je to pohodlnější. Už jsem dokonce začala nosit na pláži i tanga.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
DDarent

7…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
žolik

To záleží jen na okolnostech ,jestli nemá nic nahoře,zdá je dětská,zdá se stydí,hodně záleži na vás.

Zdroj: žolík

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Sama bude chtit tak do 10 let a pak zase od 20. ! 🙂 -iv-

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
baghira

Běžně do té doby, dokud je to ke koukání. Pokud má i po dětech slušnou postavu, tak klidně i přes 45 :)

Ale vážně: nechal bych to na ní. Nahá prsa na pláži nejsou nic neobvyklého – předpokládám, že máš na mysli blízká evropská moře, ne Írán.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek