x.kveta

Do kolika let je „normální“ nechat dívku u moře bez vršku (jen plavkové kalhotky)?

Nejlepší odpověď
Terryle

řekla bych, že dokud to je fakt holčička – tzn. dokud „nahoře“ nic nemá. Odhadem třeba do deseti… ona se později taky začne sama stydět a horní díl začne chtít :o)

Další odpovědi
MacChill

podle mě je to jedno jde jen o to kdy začne být dívka stydlivá…

Andělé

Asi jak se sama cítí,já jsem své dceři koupila dvoudílné plavky v 5 nebo 6 letech.Cítila se tak sama lépe:-)

tom004

A v kolika letech ji tam odvezete? 🙂.Ale jinak je to individuální.Naše dcera chodila,jako dítě,u vody jenom ve spodním díle,a jednou nám oznámila,že už je přece „velká“,a začala používat i vrchní díl.A nebylo co řešit.

led

Máte dve možnosti.
1 – keď sa dievčaťu začnú vyvíjať prsia a začne si uvedomovať, že je iná než chlapci…
U každej je to iné, nezáleží na veku.
2 – na nudapláži (FKK) nielenže môže aj ako dospelá bez plaviek, tam je to prirodzené.

Martina S.

Já jsem na pláži nikdy horní díl plavek nenosila a nenosím ho dodnes. Myslím si, že kdo má pěkná a menší prsa a nestydí se, tak je to pohodlnější. Už jsem dokonce začala nosit na pláži i tanga.

DDarent

7…

žolik

To záleží jen na okolnostech ,jestli nemá nic nahoře,zdá je dětská,zdá se stydí,hodně záleži na vás.

Zdroj: žolík

anonym

Sama bude chtit tak do 10 let a pak zase od 20. ! 🙂 -iv-

baghira

Běžně do té doby, dokud je to ke koukání. Pokud má i po dětech slušnou postavu, tak klidně i přes 45 :)

Ale vážně: nechal bych to na ní. Nahá prsa na pláži nejsou nic neobvyklého – předpokládám, že máš na mysli blízká evropská moře, ne Írán.