Miroslavst

Díváte se na Hádej kdo jsem?

Já ne, ale vím o čem to je a podle odpovědí možná příjde další otázka.
Díváte se tedy na tento pořad?

Nejlepší odpověď
fira

Velmi zřídka.

Další odpovědi
martina1

Párkrát jsem ho viděla a jelikož mám ráda Evu Holubovou a Bohumila Klepla,tak jsem se bavila.Jenže doma nám Prima nejde,tak mám smůlu.Teď se tedy momentálně díváme na Krtečka:-)

panenka

Ano občas se na Hádej kdo jsem dívám

Jahoda

Jednou za pěkně dlouhooou dobu 😉

BEAES

Já ano, pořad mě baví a někdy také hádám.

anonym

Nekdy ano,dnes to vyhrali chalupari,jsou daleko lepsi a taky vim,co bude dal.