dnb

Díváte se ještě někdy na televizi?

…Pokud máte tedy přístup k internetu a tím přístup k filmům, hudbě, zprávám apod. Je vůbec potřeba se na ní dívat? Já jsem televizní obrazovku opustil již před dvěma lety a abych pravdu řekl, reklamy v ní, my vůbec nechybí.
Doplňuji:
Tak děkuji všem za odpovědi a ještě dodám (zejména pro uživatele quentos), že polohu lze měnit i při pohledu na monitor, stačí ho natočit tím správným směrem – k posteli.

Nejlepší odpověď
quentos

Ale jo, už kvůli možnosti změny polohy, u počítače je pořád jen jedna ;{))>

Další odpovědi
anonym

Dívám se pravidelně,je tom můj večerní relax v posteli,rád sleduju sport.přenosy,
dokumenty,pří­rodu,atd.
Bez zvuku telky bych těžko usnul,ve večerních hodinách mě krásně uspí.

marci1

Někdy dívám. Přírodopisné, cestopisné, dokumentární filmy si užiji raději na větší obrazovce. Člověk má při sledování pocit, jako by tam byl ! 🙂

setapouch

Ano, obcas se na ni divam. A nekdy ji i zapnu.

Delam si legraci, televizi nemam uz asi osm let. Mel jsem USB TV tuner, ani ten uz par let nemam.

Reezo

Já jsem naposledy koukal na televizi ještě když jsem chodil do školy… To už bude 7 let. Jinak koukám skrze PC na filmy, seriály a dokumenty.

Nevíteto?

Jo, ale daleko míň, než třeba ostatní (většinu věcí si pustím na pc) 🙂

MonkeyKing

Ne, ztráta času a vygumovat mozek si můžu i něčím lepším.

Na PC jsem aspoň trošku aktivní prsty, ale ležet u TV je fakt na prd.

Mrs.Styles

Nápodobně, od doby co mám počítač, telefon a hlavně internet, tak se na televizi dívám jen zřídka a také mi to vůbec nechybí :)

lota

Ne, ale ještě pořád se tomuto „sportu“ věnuje hodně lidí…

jáára

Televizi nemám víc jak 5 let a nechybí. občas vidím v hospodě, ale dávaj tam furt to samý a všechno co sem viděl.

Někdy zapnu CT24 na internetu ale i to minimálně

Bullner

Já se dívám jenom na Top Gear a na vědecký pořady ( kvůli škole ) , ale jinak jsem raději na PC , tam to člověk vše najde a filmy BEZ REKLAM !!!

Koukám se tak 3–6 hodin týdně …

Nazdar Bazar

Samozřejmě. Moje oblíbená forma relaxu, zejména večer.
Doplňuji:
Sleduji zejména TV Rebel,Sportovní přenosy,Zpravo­dajství,ČT 1 apod.

ivzez

Nedívám, televizi jsem „zrušila“
už před OH v Pekingu …