Tabea

Dívali jste se na satirický pořad Suchánka a Genzera ,,TELE TELE''?

Líbil se vám takový koncept?

Nejlepší odpověď
Hlada

Byl to úpadek.
Chybějící humor nahrazený sprostými výrazy, které s gustem chrlila i Žilková.

Další odpovědi
annas

Na tento pořad se nedívám hned od začátku, , kdy se objevil. Byla jsem překvapená, že před několika roky se tento pořad stal vítězem ankety Anno.

Samozřejmě jednou jsem pořad zhlédla a víc už ne. Jde o improvizace, ale všechno šlo nějak mimo mě.

Měla jsem ráda Horníčkovy Hovory H, jeho hříčku se slovy a skrytý humor Teď jsem si tento cyklus připomněla, oživím si jej na YT, .

Srandista

Ano díval a moc rád. Je to jednodušší humor, ale vůbec mi to nevadilo.
Na tu dobu to bylo fakt dobrý a sledoval jsem pravidelně.
Někdy z nostalgie si pustím nějakou scénku na youtube.

Měl jsem rád i Českou sodu, ta byla snad ještě lepší.

JežíšKristus

Ano, celkem dobrý pořad. Americký TheOnion je ale “vyšší liga”.

Dochy

vyjímečně.

led

Na satire sa chcem smiať a nie plakať nad podlízavou úbohosťou, ktorá zabúda, že divák je Mysliaci Divák. Nech sa tí dvaja páni nehnevajú, ale skutočná satira vyzerá inak. čo tak si pozrieť napríklad Miroslava Horníčka

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

cochee

Na Teleti Teleti vůbec nic satirického nebylo, šlo pouze o prvoplánový „výplach bránice.“ Dal bych led palec, ale myslím si, že Gen/Such nikde nedeklarovali, že by mělo být TeleTele satira.

led

O palec mi nejde, zlata mám dosť a chlieb za toto zlato nekúpim.
Oni svoj „humor staničného bufetu“ pomenovali satira.