Léňa14

Digitální měřáka?

Máme doma digitální měřáky na topení.Vůbec nechápeme ty dvě čísla jak tam jsou.Co znamenají?Kolik nás bude stát jedno číslo?Jaká je jednotka?Máte někdo s tím zkušenosti a víte?

Nejlepší odpověď
brillant

Nemáme věšteckou kouli aby jsme mohli na otázku odpovědět.

Další odpovědi
strapanka

Mam ho uz asi 10 rokov, doteraz neviem, kolko ma stoji jedno „cislo“. Prepocet je trochu komplikovanejsi, rozpocitava sa tam potom aj stratove teplo podla toho, ako sa odberatelia bytovky dohodnu (je na to legislativny predpis). A cena tepla skoro kazdu sezonu meni, takze naco pocitat. Kur skratka tak, aby si nemrzol – moc penazi neusetris, ale ani neplytval teplom (to sa dalo aj bez meracov, no, holt, sme homo sapiens)