Nikii

Dieta,hubnutí ...... ?

Jaka je nejlepší dieta nebo nejlepší cviky popřípadě nějake čaje tablety sčím mate nejlepší zkušenost ?

Nejlepší odpověď
anci

Nejlepší je nežrat, ale jíst. Tablety jsou k ničemu, s čaji zkušenost nemám. Já se cpu zeleninou, ovocem, jen kuřecím masem -přírodně, žádné pečivo, žádné brambory, žádné těstoviny, nic v čem je mouka.Je to striktní a náročné.Takhle jím já nepřetržitě už přes 3 roky, ale Vám to nemusí vyhovovat. Zajděte k dietologovi, pokud ovšem opravdu zhubnout potřebujete.

Další odpovědi
WeeBear

Sežeň si partnera a jde to skutečně rychle! 🙂 Ale tos asi nechtěla slyšet.

.. Mně osobně pomohlo úplné omezení sladkého – čokolád, tatranek a podobně. Ani jsem nemusela cvičit a během necelých týdnů jsem měla dole pět kilo, ale co jsem začla znova jíst sladké, hned se to vrátilo.

.. V tomhle období je podle mě nejlepší si zajít na dvě hodinky zaplavat, volně prsa, kraula, znak, zpevní se ti svaly a jde to rychle dolů. Nebo si pak dělat před spaním sklapovačky. (sama jich dělám padesát a krásně se mi zpevnilo bříško) Záleží, kde přesně potřebuješ zhubnout a kolik.

Každopádně, já osobně bych nepoužívala čaje, tablety ani podobně..

Anife

Několik základních pravidel:

  • jíst 5–7× denně
  • menší porce
  • omezit sladké (vím že je to hodně těžké, ale musíš si najít, nějakou lepší alternativu:) já když mám chuť na sladké, tak si dám oříšky nebo ovoce)
  • omezit tučné, hlavně smažené… hranolky,hamburger…
  • méňě solit – zadržuje to v těle vodu
  • důležité je taky kdy jíš jaké potraviny (rychlé zdroje energie-sacharidy- to jsou sladkosti, ovoce… se jí ráno a dopoledne navečer potom bílkoviny
  • a hlavně trochu pohybu :)
  • co se týče čajů ty spíše pomáhají vyčistit organismus a aktivují lymfatický systém takže mají mírný efekt spolu s cvičením při celulitidě
  • tablety- víceméně blbost (význam má L-karnitin při cvičení a alli kde stejně musíš držet dietu, chceš-li se vyhnout pořádnému trapasu a takové léky typu adipex-tak to je trochu hazard!)

Z lékárny bych doporučila koupit si psylium- zaplní ti žaludek, vyčistí střeva, reguluje vyprazdňováni a je to mírný lapač tuků

tak hodně štěstí!

ReHu

Nahoře v modrém rámečku más odpovědí mnoho.

Petrejk

parádní věc je zde http://ostatni­.bazos.cz/inze­rat/12552259/Fit­ness.php, pokud chceš rád ti zašlu obsah a věř že je to opravdu super a dokonale zpracované v PDF

Sonka Pop

Pockej? :D co to ma jako znamenat? Jak korzet na hubnutí? :D

XenieRo

Hele, měla jsem strach, ale já mám od toho mixslim zdarma „výživové poradenství v kostce", díky kterýmu vím, jak si mám váhu držet.

XenieRo

Nemám hlad, jsem už v udržovací fází a jem neskutečně zaskočená z toho, co Prodietix s mým tělem udělal! A to jakože fakt! Mám dol 25 kg a teď je na mě, abych si to udržela!

Pajka.111

Ahoj, uritě žádné čaje a zaručené tabletky na hubnutí… to nedělej, to je zaručený jojo. Za mě uple super dieta je proteiová dieta Prodietix -https://www.pro­dietix.cz/

Sonka Pop

Taky držím Prodietix, mám program Z3 – https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/dieta-hubnuti?_fid=1655 Potřebuji dát dolů opravdu hodně a musím říct, že ten Prodietix mi v tom opravdu pomáhá. Jak jsi s ním spokojená ty?

SuzanKa

Sonko, jak dlouho tuto dietu držíš? A jak se cítíš? Nemáš hlad? A co ta jídla, jsou chutná? Přeci jen mám diety spojeny s ne moc chutnými jidly a taky s pocitem hladu…

Bettka66

  • Já mám zkušenosti s odborníky. Sama jsem zkoušela zhubnout x krát, ale efekt žádný nebo pak jojo efekt. Což mě přivedlo na odborníky… a ted mám –14.,7 kg.

Palecc

Ahoj Bettko66. Můžu se Tě prosím zeptat, s jakými odborníky máš tuto zkušenost, prosím? 🙂
Také chci někoho zkusit, ale někoho osvědčeného, abych nevyhazoval peníze. Díky předem.

Bettka66

Tak určitě zajdi do Světa Zdraví.
Webovky mají: https://www.svet-zdravi.cz/
Pobočky po celé ČR 😉 Tak určitě i někde v tvém okolí. Vyhozené peníze to v tomto případě opravdu nejsou 🙂

Palecc

Ty asi znám z reklam…opravdu jsou dobří? Děkuji za odpověd. Ještě si o nich něco pozjištuji a možná se k nim objednám. Jak jsi na ně přišla ty?

Bettka66

Ano jsou super! Mužeš si tam nechat udělat i různé testy jako rozbor krve, genetické testy apod. Na všem se s nimi dá domluvit, jsou milí, do ničeho netlačí.
Mě je právě doporučila kámoška, která s nimi také zhubla.

Palecc

Rozumím. Tak děkuji, já jsem tam volal a jsem objednaný, tak uvidíme 🙂 Díky!

danzel22

Rád bych vyhledal nějakou odbornou pomoc co se hubnutí týče.

kosmonautka

Vyhledej odborniky svet-zdravi Tam je pomoc zaručena.Já u nich krásně zhubla.