savana

Jak vysoké denní odškodné byste požadovali za neoprávněnou demotáž elektroměru a plynoměru?

Jak vysoké denní odškodné byste požadovali při neoprávněné demontáži elektroměru a plynoměru.(Do odstranění závad,které vám znemožňují řádně užívat byt a věci s tím související)Ne­věřila bych,kolik činností je na elektřinu
vázáno.
Zajímá finanční otázka problému,jak vysoko byste si cenili toho,co nemůžete dělat,protože nemáte elektřinu a plyn k běžným denním úkonům.
Původní neotázka
Denní odškodné za neoprávněnou demotáž elektroměru a plynoměru

Nejlepší odpověď
cukrar

Nejasná otázka, nejasná odpověď.
Požadoval bych adekvátní náhradu po tom, co to zavinil. Ale z Vašeho popisu není jasné, proč byla nařízena demontáž, od toho bude odvíjena hodnota náhrady.

Další odpovědi
Lamalam

Trochu to rozveď. Kdo a proč neoprávněně demontoval tyto měřící přístroje? Do těchto aparátů mohou zasahovat jenom oprávnění lidé s příslušnou kvalifikací.

Drap

Požadovat můžeš kolik chceš, třeba milion. Pokud druhá strana nebude souhlasit, vyřeší to soud a náhradu stanoví podle sebe

nyjono

Zhruba vyčíslit způsobenou škodu. Co vše jste museli jako náhradu zaplatit.

savana

Nájemnice bez právního důvodu nechala provést demontáž elektroměru a plynoměru podnájemníkovi,co má 3 měsíční výpovědní lhůtu,aby ho dostala z bytu co nejdříve…

cukrar

¨Na to nelze odpovědět z jednostraného sdělení. Sice můžet požadovat 100 nebo1000Kč denní újmu, ale nikdo to dobrovolně neuhradí, páč to může rozhodnout jedině soud.