vomibest

Děláte někdo ochotnické divadlo?

Dláte někdo ochotnické divadlo? Rád bych s někým navázal kontakt, kdo má zkušenosti s ochotnický divadlem v Praze a pohovořil o tom, jak se to dělá jinde.

Nejlepší odpověď
mosoj

vomibest " Docela lituji, že Ti již nemohu pomoci. Jsem z rodiny, která ochotnické divadlo hrála. Začínal můj otec spolu z později známým režiserém Podskalským. Moje setra jako učitelka, v ochotnickém divadle pracovala celý život. Její poslední hrou, kterou režírovala, byl Podskalák s krásnými písničkami od Hašlera.
Bohužel je to dva měsíce tak zemřela. Mám ale na DVD nahrávku celé hry. Slavili s ní úspěch v celém jihočeském kraji.