marťa382

Dají se někde stáhnout díly Dr. House od 12. dílu 8.série česky?

Poslední díl, který jsem našla česky, byl 11. Navíc to dávali vždycky v pondělí večer na Nově a teď už ne. Nevíte, kdy se budou vysílat další díly, nebo kde bych to mohla najít česky? Děkuji :)

Odpovědi
zuzanka000

zkus Voyo :)

skejpa

Nedají. Maximálně nějací študáci jestli nemají na kolejním netu nasdílený. Ale na internetu jsem to ke stažení nenašel. Takže jedině anglicky s titulky.