Toruk

Dají se na webu přehrát TV noviny Novy?

Televizi nemám, tak bych se po dlouhé době kouknul na webu, ale jednoduše to vyhledat nejde…
Doplňuji:
Díky Mirku, taky už jsem na to přišel…
Jen ty aktuální zprávy tam nejsou.
A znáte to rčení: není nic staršího, než včerejší noviny 🙂 Neberu to doslovně, ale přeci jen bych radši ty čerstvé.

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Ano, jde to na stránkách tvnova nebo tncz, ale mají to blbě udělané. Je tam i archiv a tak se můžeš podívat na včerejší, předvčerejší,… noviny.
Možná jednou se budeš moci podívat i na zítřejší, ale to už je vzdálená budoucnost.
Jinak hledej ve zpravodajství.
Doplňuji:
Budou tam, ale musíš počkat. Odpolední tam určitě už jsou-vlastně dnes nejsou.

Další odpovědi
HOMER

Kdyby ti stačila ČT24 tak tady:

Zdroj: http://www.ces­katelevize.cz/i­vysilani/ct24-zive/