uccello

Dájí se dnes sehnat sportovní pánské boty na suchý zip pro dospělé?

Kolega si pochvaluje, jaké měl kdysi pěkné adidasky na sucháč a dnes je nemůže sehnat. Buď jsou nějaké rádoby společenské koženkové nebo jen dětské. Nevíte, kde by se daly sehnat v Praze?

Nejlepší odpověď
anonym

Na sucháč jsou tam tenisky.,polobotky i jiné.
Zadej si výdejní místo.
http://www.zbo­zi.cz/hledani/?q=p%C3%A­1nsk%C3%A9%20bo­ty%20na%20such%C3%BD%20z­ip

Michálek1245

Chlapi boty na suchý zip nenosí. To si neumíte zavázat tkaničky? Úplně pak vidím, respektive slyším, ten zvuk suchého zipu někde na návštěvě, protože ze sportovních bot se stanou denní boty. Raději zainvestujte, koukněte na https://www.sho­emaker.cz/pan­ske/obuv/moka­siny?p=Produc­ts&cid=273 a kupte si nějaké luxusní pánské mokasíny na běžné chození a na běhání si pořiďte klasické zavazovací boty. Sám také uvidíte, že noha v tom o dost lépe drží. :)

uccello

Doufám, že za nahlášení této otázky dal admin uživateli Dudu alespoň 1000b dolů a 25 ran bičem.