Tibca1

Dají se dát peníze na PayPal pomocí kreditky?

Dobrý den, chtěl by jsem se zeptat, zda jde provést toto:
Šlo by aby kamarád co má kreditku, si převedl peníze z kreditky na paypal účet a poté peníze z paypal účtu poslal na můj paypal účet?
Pokud jde dobíjet pomocí kreditky, mohli byste mi uvést návod?
Je to takto složitý jelikož já kreditku zatím nemám a mamka se toho bojí(posíláním peněz z kreditky na elektronický účet).
Děkuji.
Doplňuji: Přes mobil nebo paysafecard to nejde. Pokud ano, jak? Nechci neoficiální stránky, který mě můžou podvést.

Odpovědi
BaltaZzaR154

Ano, na PayPal se může převádět z kreditní karty a mamka se bát nemusí, je to celosvětová organizace která existuje 17 let.
A k tomu, přidání karty na PayPal je složité, je lepší dobíjet přes mobil nebo PaySafe.

Pavel84

Ano dá, stačí mít účet u banky a kreditní kartu s aktivací na placení s ní na internetu. Pak už to zabere pár minut nastavení a je to. Také jsem si PayPal založil minulí týden. Objednal jsem si zboží na internetu a zaplatil přes PayPal. Peníze se odečetli a i přišli na účet v zahraničí. Přeji příjemné nakupování. S pozdravem Pavel

neim6464

pokud vím, tak snad jen přes kreditku ne?

WastingDougl

ABSOLUTNÍ NESMYSL NĚCO POSÍLAT Z UCTU. Paypal ucet funguje tak, ze se prostě spojí s platební kartou a podle výše částky a měny se odečte přepočet na dany kurz meny. Mam paypal pres 8let a dodnes sem nemusel nic nikam posílat. A platební karta je základ bez ni to nejde.pokud použijete zdravý rozum a nebudete reagovat na různé emaily, které posílají většinou podvodníci, kdyz něco prodáváte dražšsiho, nemůže se nic stát. Emaily od paypalu jsou vždy od service@intl.paypal.com a začínají oslovením jméno a příjmení uživatele . přidat platební kartu zvládne i dítě co umi trochu číst, chce to mit přístup do internetového bankovnictví, pro overeni majitele účtu požaduje paypal ověřovací kod, který se ihned objeví v nezauctovanych transakcich a po vložení kódu je karta na paypal uctu ověřena. A můžete začít platit a přijímat platby. Pouze je tu jedna věc : paypal ucet LZE ZŘÍDIT POUZE PRO STARŠÍ 18 LET, pokud je majitel uctu mladší a paypal to zjisti, ihned účet blokne a neni možné již více založit jiny ucet. Dobíjet se daji jine trapné platební systémy ne paypal, to je právě ta výhoda. Není potřeba mit penize na paypal uctu pro platby. Po přidání platební karty se odečte 50korun pro overeni, po zadání ověřovacího kódu se ihned vrátí na paypal ucet jako zůstatek, ten je možné poslat zpět nebo použít pro nějakou platbu. Ebay je hlavní místo pro platby ptes paypal, 99,9%prodejců požadují platbu přes Paypal.je toho více. Při zakládání je potreba platný email, stupidni seznam nedoporučuju, platební kartu a řádně zabezpečení počítače+poradny prohlížeč. Internet Explorer v kombinaci s Windows XP je skvělá pozvánka pro hackery k vybíleni uctu. A zadnej paysafe card dobíjet nejde ani přes kredit!!!! Není to potřeba.

Sezam1

Vepište odpověď…Dobrý den,kdyz jsem si zakladal paypal koncila mi platnost karty,tak my to kartu neprijalo,mam novou kartu a tu to take nechce pobrat.Co s tím?Je tam nekde nejaka zakaznicka podporad nebo neco kam by se jim tam dalo napsat?