stana73

Kdy se používá PIN „naruby“?Tj když máte 1234,použijete 4321?Víte,co se stane?

Doplňuji:
Zveřejnili v TV,že bankomat vám dá peníze a přivolá policii.

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Nestane se vůbec nic, to se jen tak říká, že údajně se přivolá policie hahaha.
Jo, ale když ho dáš 3× po sobě, tak ti to sežere kartu.

Další odpovědi
Terryle

Jo, údajně poselství jednoho z hoax-mailů. Nezkoušela bych to, myslím, že se stane to, co říká Míra – zbaští to kartu.

SinceX

Další z typů HOAXů. Nevěřte tomu, nic se nestane, vypíše vám to chybný pin a dá vám to další možnost zadání. Pokud je zloděj naivní a né uplně blbý, tak tu kreditku vezme, koukne na obrácený pin a pak ho převrátí, sice je to 10% šance, ale i tak je to šance.

Opravdu radím kouknout na www.hoax.cz, všechno je to tam popsaný.
Doplňuji:
POchybuji, že zloděj bude mít minutu čas aby si vyčkal na policii, to je ptákovina (:-D). Vybrat peníze trvá nanejvýš 2 minuty „s pistolí u spánku“. Než se sebere policie, trvá to 2 minuty + 2 minuty na přiběhnutí. Tedy 4 minuty na sebrání zloděje. Za čtyři minuty je zloděj pryč i s penězi.

Nejlepší metoda je stará, ubránit se…Pěstmi, křičením všemožným způsobem, většinou se zloděj lekne a uteče..:)

irij

No už jsme tady jednou vedli debatu o těchto krávovinách a o tom, jak je někdo pořád šíří dál. vždy kontrolovat na HOAX!!!!!

mosoj

Bankomat vás pošle do háje a bude vyžadovat správný pin a pokud ho budete dále poňoukat sežere vám platební kartu.