lukino1988

Daj mi leasing kdyz jsem v registru dluzniku?

Nejlepší odpověď
magorvkleci

tak já nevím, školy nemám, ale doteď jsem si myslel, že

  1. registrů dlužníků je v našem „státě“ několik – o velmi různé důvěryhodnosti
  2. je rozdíl mezi registrem dlužníků a registrem neplatičů

jinými slovy: do registru dlužníků vás zapíšou hned v okamžiku, kdy si zřídíte bankovní účet, který má kontokorentní doložku nebo když vám vnutí kreditní kartu – a to přesto, že jste z kontokorentu a kreditní karty nikdy nečerpali ani korunu

Další odpovědi
anonym

Určitě ti nedají, ale najdou se i tací, kteří na nějaký registr kašlou a … a pak tě oškubou. P.s. To máš odvahu si vzít další úvěr, když si už jednou zklamal?

Beer4Real

Ani paušál na mobil ti nedaj, ne tak auto.

arygnoc

srandičky.

:D