Petusinka

Kontokorent hned?

Víte prosím někdo, v jaké bance dají hned při založení účtu možnost kontokorentu? Dě­kuji

Odpovědi
belegiii

Pokud máte HPP na neurčito, po zkušební době, nejste ve výpovědi, prokážete příjem (=jedno potvrzení od zaměstnavatele – dokumenty vám dají v bance a vyřizuje vaše mzdová účetní) a nedlužíte (kdekoliv – telefony, jiná společnost, banka atd.) tak téměř v každé. Osobně doporučuji FIO.

Více informací na http://www.ban­kovnipoplatky­.com/

Ale půjčka je cesta do pekla a kontokorent jedna z nejdražších. Pokud opravdu „musíte“, tak rozhodně lepším produktem je kreditní karta.