verunka483

dá se zhubnout při zumbě? když cvičím pravidelně např. jednou za týden?

Nejlepší odpověď
terry

Pokud cvičíš poctivě, pak dá, Ale na zhubnutí je potřeba cvičit aspoň 3× týdně.
1× týdně to je dobré pro udržení váhy.
Ale stejně hlavně záleží na stravování.
Pokud chceš a potřebuješ zhubnou a nezměníš stravování, pouhým cvičením bude úbytek mnohem menší.

Další odpovědi
venkovan

Ano, ale musíš snížit i počet jitrnic z 10 týdně jen na olíznutí špejle z jitrnice jednou za 7 dní.

Lilly

Jojo dá moje máma už několik měsíců tančí zumbu a zhubla neuvěřitelně ale máma chodila na zubu 3krát týdně