uccello

Dá se přerušit stahování The Elder Scrolls Online?

Včera jsem to začal stahovat skrz svůj účet, ale bohužel docela pozdě. Má to kolem 23GB a nechtěl jsem nechávat počítač jet celou noc. Tak jsem to pauznul asi na 89% a normálně vypnul. Bude to pokračovat při příštím zapnutí nebo budu stahovat znova? Díky (Kdyby to alespoň nahodili na torrent, takhle člověku může vypadnout proud a půl dne stahování je v háji)

Odpovědi
kuba123

Pro toto stahování potřebuješ Operu (je to prohlížeč) sice je tam trochu pomalé stahování ale to nevadí :D. Tak si jí stáhni zde:http://www.sta­huj.centrum.cz/in­ternet_a_site/proh­lizece_a_rozsi­reni/on-line/opera/
Stahování můžeš pozastavit a potom pokračovat ne jako u Chromu kde to stahuješ znovu.