KACULE337

Dá se ochočit myš raboratní?

Můžu se zeptat dá se ochočit myš raboratní?(a dokolika se dožívá?)
Doplňuji:
Omlouvám se laboratní

Nejlepší odpověď
Lucijej

Zřejmě myslí myš laboratorní ;o) a ano, dá se ochočit.

Další odpovědi
bolak

Dá se ochočit ledacos, mrkej na tohle > http://www.lou­pak.cz/video/os­tatni-soubory/13401-chytra-mys

Mají vůbec kočky šanci? :)

anonym

Dr., ze vy se snizujete i k tomu, bodovat a nominovat nesmysl !
jeste napiste ocko, ta boduje taky cokoliv .. , hlavne jejiho syna klubru .. ! :)
oni to maji asi misto Vanoc … :)

annas

Ad iv. Tentokrát se Bohemica zřejmě přepsala. Existuje slovo laboratoř, přídavné jméno pak laboratorní. Stane se.

Jenže reakce výjimečného svědčí o tom, že „Příčiny chyb bývají obvykle nebezpečnější než chyby samy.“

anonym

an., jen kdyby jste to napsala vy ! to by hned bylo : na to slecna neptala, .. mate tam preklepy .. a jeste falesne body k tomu … !!!
nojo, ne na kazdeho stejny metr !
P.S. mam to podobne, ale psssst ! :)

annas

Ad iv, máte pravdu. Mlčím jako hrob:=))

Přišla jsem se podívat, zda se objevila nějaká reakce, ale vidím, že odpověď někdo smazal.