Ella

Dá se obyčejný přívěšek nechat postříbřit?

Objednala jsem si z internetu přívěšek – otvírací medailonek – je z nějakého odolného kovu, ale pochybuju že stříbro, takže mě zajímá, jestli v normálním zlatnictví jde nechat přívěšek postříbřit, protože ho budu nosit hodně a nechci aby za chvíli zčernal/zezelenal, jako mi to udělaly jiné přívěsky, které jsem ráda nosívala.

Odpovědi
Drap

Obávám se , že v běžných klenotnictvích to nedělájí. Většinou to ale jde. Zkus se zeptat.