Banán94

dá se ještě opravit konektor – jack když mi jde nejriv jednou a pak druhy sluchatko ?

dají se ještě opravit sluchatka která blbnou tím že mi nejdriv jde na prave straně pak na druhe zvuk ? neni to tím konektorem ?

Nejlepší odpověď
led

Najčastejšia závada, ohýbaním poškodený kábel pri vyústení z konektoru. ak je konektor nerozoberateľný, odrezať, a na nový rozoberateľný naletovať.
Ak je tento problém pri sluchátkach, otvoriť, odletovať, skrátiť a priletovať.
Krásne sa to napíše, ťažšie spraví, ale dá sa to.

Další odpovědi
Awe

Uvolněný kontakt.Tohle se dá opravit.Záleží jak moc si zručný

leporela22

mě to taky dřív dělalo měl jsem uvolněný kontakt u toho regulátoru hlasitosti přímo u sluchátek jestli to tam nemáš tak je to v jacku ten je možný celý odštípnout a připájet nový.

Banán94

dobře budu asi muset a děkuju vám všem na odpověď :)

led

Pri lacných sluchátkach, lepšie je rovno kúpiť nové.