bolak

Dá se hledat v tom katastru nemovitostí i obráceně?

Jak jsem se ptal na to vyhledávání majitele louky a vy jste měl poradili ten internetovej katastr > http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-zjistim-majitele-louky tak už jsem to konečně dohledal :) Zajímá mě, je možné v tom hledat i obráceně? Že bych si zadal jméno osoby a ono by mi to vyjelo seznam všech pozemků, který tý osobě patřej?
Doplňuji:
Hykam: Tak tohle asi tak nefunguje, zkoušel jsem hledat člověka přes to LV, člověka o kterém vím že má 2 pozemky, ale vždy mi to ukázalo jen jeden. U každého je totiž jiné LV, ať už je to co je to.

Nejlepší odpověď
Hykam

Musíš znát alespoň číslo listu vlastníka LV a katastr.

Na tom výpisu máš LV.
Když se vrátíš na stránky katastru, nahoře v liště máš tlačítko LV, tam pak zadáš katastr a číslo LV a vyjedou Ti všechny jeho pozemky.
Doplňuji:
Jak píše zzzlatokopka, vypíše to všechny jeho pozemky na tom daném katastru.
Já to takto nepoužívám, vyzkoušel jsem to na základě Tvé otázky a vypsalo mi to všechny moje pozemky, mám je ale v jednom katastru.

http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Lis­t_vlastnictv%C3%AD

Další odpovědi
zzzlatokopka

Nejde to.

Přece by si to na sebe neušili:-) aby každý věděl, kolik si toho ti naši politici nakoupili?

Ne nejde to, ani podle jména, ani podle LV, ten LV je jiný pokud to spadá do jiného katastrálního území, takže pokud máš pole v Ostravě a druhé v Praze budeš mít dva LV.

Na slovenském KN to jednu dobu šlo, nevím, jak teď už jsem v něm dlouho nelustrovala.
Doplňuji:
Pusinko, ten výpis udělají na konkrétní nemovitost, ne na člověka. V podstatě vytisknou to, co je volně na netu, jen za to zaplatíš.

pusinka50

Zbývá jedině dojít osobně na příslušný katastr a požádat o výpis z katastru nemovitostí na toho určitého člověka. Za výpis se před pár lety platilo 100 Kč, nevím, jestli to možná trochu zvedli, ale myslím, že ne.
Udělají ti výpis na cizího člověka úplně bez problémů, řešila jsem to takhle před pár lety, i realitky to takhle dělají.