bolak

Jak zjistím majitele louky?

Jde to nějak jednoduše, když znám GPS souřadnici?

Nejlepší odpověď
Hykam

JAk píše Pusinka50
Když otevřeš odkaz, který sem dala a klikneš na Zobrazení mapy, hodí Tě to na mapu a dole je tlačítko GPS, kam zadáš souřadnice a přesune Tě to na danou souřadnici, zjistíš číslo pozemku a podle toho dohledáš majitele.

Další odpovědi
pusinka50

To tedy fakt nevím, kdo ti co tady poradí. Podle souřadnic asi těžko.

Pokud já vím, zjistit něco o nemovitosti můžeš akorát v katastru nemovitostí, dávám link, máš tam 4 možnosti:

http://nahlize­nidokn.cuzk.cz/

Sama jsem zvědavá, jestli někdo zná nějakou jinou vychytávku:-)

JájsemRaibek

Já bych mu tam začal jezdit autem nebo bagrem a uvidíš jak rychle se ti ozve :D :D

jáára

zorganizuj technopárty.

Doplňuji: on se někdo přihlásí :D

Filip006

Pokud máte smartphone, tak si stáhněte aplikaci katastr nemovitosi, staci napsat katastr ono už vám to něco najde, pak jen přijdete na tu louku ono to najde tu gps a hned vám to ukáže komu to patří, potřebujete ovšem datové připojení na louce asi wifi

pusinka50

Já ti fakt líp poradit neumím. I ta louka má své katastrální území, tedy nejbližší obec, pod kterou spadá. Jestli aspoň víš, kde louka přibližně je, tak zkus zadat nejbližší obec, která může být současně i katastrálním územím. Pak nějaké číslo parcely, jakékoliv, zkoušet, dokud se ti tam nějaká parcela neobjeví. A pak dohledat jakoukoliv existující parcelu na mapě katastru a podle umístění dohledat číslo parcely té louky. Nebo zkus Hykama, než se s tím trápit dlouho sám:-)

bolak

pusinka50: No a podle čeho to tam najdu, když kód katastr. území neznám, a obec zadat nemůžu, protože louka v žádné obci neleží?

Hykam

jak jsem psal a zadej nejbližší obec, nebo jakoukoliv a pak ty souřadnice. Kdyžtak mi je pošli

bolak

Hykam: já už jsem se k tomu dopracoval i předtím, ale myslel jsem že jsem asi špatně, ale zkusil jsem to i tak jak si radil, ale pořád mi to ukazuje jen bílou ohraničenou plochu, uvnitř nic není, na sousedních ohraničených plochách jsou buď čísla, a nebo přímo příjmení, ale zrovna ta která mě zajímá je prázdná. Co to tedy znamená, že je to patří městu?

bolak

Aha, tak už se někam dostávám, ono to bylo potřeba přiblížit na maximum, teď mi to ukazuje číslo, co dál? Kam ho mám zadat? Je to pouze jedno trojciferné číslo.

Hykam

Dole vedle toho tlačítka GPS klikni na KN, pak najeď myší na to číslo pozemku (objeví se Ti tam kurzor s otazníkem), klikni a vyskočí Ti nové okno s CAPTCHOU, po vyplnění se Ti zobrazí veškeré údaje o pozemku.

Hykam

Pokud mi pošleš souřadnice, tak Ti to zjistím.