Lilinka B

Co znamenaji ve snapchatu u jmena v poslanych snapech napr: zamraceny smajlik nebo ohen?

Nejlepší odpověď
annas

http://refresher­.cz/25547-Snapchat-predstavil-novy-system-sofistikovanych-ikonek-v-seznamu-pratel-Co-znamenaji

Zlaté srdce – Jste nejlepší přátelé: Osoba, které nejčastěji posíláte snapy, posílá nejčastěji snapy i vám.
Zaťaté zuby – Máte společného nejlepšího přítele: Osoba, které nejčastěji posíláte snapy, posílá osobě, u které je zubatý smajlík, nejčastěji snapy také.
Usměvavý – Jeden z vašich dobrých kamarádů: Osoba, která patří mezi lidi, jimž posíláte snapy nejčastěji.
S brýlemi – Máte společného dobrého kamaráda: Osoba, která patří mezi vaše dobré kamarády, patří mezi dobré kamarády osoby, u které je smajlík s brýlemi
Samolibý – Jste jeho nejlepší kamarád, ale on není vaším: Patříte mezi lidi, kterým daná osoba posílá snapy nejčastěji, ale osoba, u které je samolibě se ušklíbající smajlík, nepatří mezi lidi, kterým nejčastěji snapujete vy.
Oheň – Jste s danou osobou na snapové vlně: Navzájem si posíláte snapy už několik dní v kuse.