Tombik

Co znamená zkratka inb4?

Doplňuji:
Díky dědo, ale nebyl by tu někdo, kdo by mi řekl, co to je? (Google překladač totiž používat také umím)

Nejlepší odpověď
dědapetr

inb4 = v před
některé náhodné věci = musel bys nám sdělit náhodný věci

.
Tak to promiň.

Zdroj: http://answer­s.yahoo.com/qu­estion/index?qid=2007­1219141101AARYx­Kp

Další odpovědi
chudst

Dedapetr ma ale pravdu – inb4 znamena skutecne „in before“, jak se v odkazu uvadi. Je to proste internetovy slang.

Akorat bych tedy neprekladal „in before“ jako „v pred“, ale spise ve smyslu „uz bylo zmineno“.

Riivaaja

acronym pro „in before“, používá se ve spojení s dalším slovem nebo zkratkou:
„inb4 [něco]“, a znamená
„před tím, než se tu objeví [něco]“, nebo
„před tím, než někdo zmíní [něco]“