George25

Co znamená věta od holky pro kluka?

Co chceš, abych ti psala podstatného? Dej mi tedy na výběr mezi tebou zvoleným abc, jsem ochotná odpovedet.

Nejlepší odpověď
gecco

Že tě má ´plné zuby´ a chce, abys jí dal pokoj…

Nech ju ´na pokoji´ – a ještě lépe – najdi si jinou holku…
___
A to nekecám…
😉

Další odpovědi
bolak

Máš určit možnosti. Položils ji patrně nějakou otázku, a ona nechápe co ti na to má odpovědět, takže napiš možnosti za a) je to takhle a takhle b) je to takhle c) je to takhle… a ona si vybere co jí sedí nejlíp.

zzzlatokopka

Ty jo sem se zas zasmála:-DDD

Vy na ty ženský potřebujete manuál:-DDDDD Na googlu by se uživil krom angličtiny i slovník „ženštiny“ 😁

ivzez

Nemá smysl vytrhnout dvě věty z kontextu.
Co těmto dvěma větám předcházelo (čím jste ji otrávil)?

VeRe1983

Dotyčná s podobným způsobem komunikace musí být s prominutím řádná blbka. Rozešel bych se s ní.

Awe

zzzlatokopka:Hele, není to sice tenhle případ ale občas bych ho opravdu potřeboval. Né vždy je od vás jasné co vlastně chcete. Vy jste strašné hérečky!