Kiklopofoun

Co znamená v.privat německy?

V německé učebnici probíráme bydlení a narazili jsme na něco, co neví učitel, ale ani pár němců, kterých sem se na to ptal :D. Nevíte, co to znamená? Nebo je to podle vás tisková chyba? Díky

Odpovědi
Kazatel

voll

cappuccino

V tomto pripade to znamena, ze to prodava soukromnik, a ne realitni kancelar. Vom privat znamena soukrome, a ne tedy pres realitku.
Ale Nemci by tohle meli vedet!