lilielilili

Co znamená odpočet na óčku?

Na óčku je jakýsi odpočet vychází to na pondělí 15:00 co odpočítává?

Odpovědi
quentos

na FB stránce této TV stanice přímo z úst Óčka zaznělo „nechte se překvapit“. Prý to bude něco daleko lepšího, než si všichni na jejich FB stránce nedočkavě domýšlejí.

♥♥♥

Zrovna dneska jsem nad tím přemýšlela, takže zítra v 15.00 určitě budu koukat na TV!!! :)