co znamená na dvd : Language: English with removable subtitles

chtěla jsem koupit dvd v originále anglicky ale s českými titulky, tak nevím, jestli jsem to pochopila správně.

Nejlepší odpověď
vito

Na DVD jsou důležité dva údaje co se týká jazyků. 1. Language – jazyk zvuku (originální nebo dabing) a 2. Subtitles – jazyk titulků.
Pro sledování v angličtině s českými titulky by na obalu mělo být Language – English a Subtitles – czech (nebo CZ). Ve vašem případě se tedy přesvědčte, že jsou tam české titulky.

Další odpovědi
Luciefie

Jazyk: Angličtina s vyměnitelný­mi/přepínacími titulky.

to znamená, že dvd je v anglickém znění s více druhy titulek

Krugerka

Jazyk: Angličtina s vyměnitelnými titulky…takže film anglicky a jsou tam i titulky..

alenka901

Jazyk: Angličtina s vyměnitelnými titulky