Dzejkob

Co znamená, když se o někom tvrdí, že je „živočišný“?

Viz otázka v nadpise.

Nejlepší odpověď
anonym

Animální,zvíře­cí,pudový.
Přeneseně – jedná spíše emocionálně,než rozumem.
Co to má společného s cestováním?
Nebo právě má?

Další odpovědi
PostApMan

Těžko říct co tím básník chtěl říci.
Živočišný je jiným slovem přírodní.
Těžko říct jaký by to mohlo mít význam v použití na člověka.

anonym

třeba hyperaktivní,já tak říkám svým dětem,jsou všude,všude je je slyšet,nedají se unavit

dagry

Tak u mě je význam živočišný, když to převedu na nějakého chlapa, jako, že je to opravdový samec, prostě urostlý borec, ze kterého sálá „cosi“. Nedovedu to nějak popsat. Zkrátka tak jak je něco mezi nebem a zemí, tak je u mě živočišný člověk.
Třeba zrovna Kevin,kterého má Dzejkob jako avatar.

Bumbes

Ve spojitosti s povahou člověka to znamená:
přirozený, přímočarý, instinktivní, upřímný, vitální, pudový, smyslný,
Doplňuji:
Pokud se jedná o australský „živočišný druh“, tak by to mohli být například „vačnatci“ (klokani)

straširybka

manžel se moc nelísá a na ženský nekouká, nemá obrázky v počítači = není živočišný 🙂