Avatar uživatele
kimikono

Co znamená, když mi kluk řekne, že mám velká prsa? A proč se to klukům líbí?

Začnu vyprávění takto: jsem teď po prázdninách přišla do školy jako deváťačka, všichni kluci ze třídy na chodbě a tak prostě na mě divně koukali a já jsem prostě jen pokrčil rameny a šla dál a začala jsem se bavit prostě s novou holku co je u nás ve třídě. Další den se opakovalo to samé a mám pocit, že se na mě tak divně díval i můj třídní. A dneska, 3. den školy, na mě přišel nějaký šesták s tím, že: „Hele, deváťačko, máš velký prsa.“ Co to znamená, když mi to řekne a proč se to klukům líbí? Vždyť jsou to jen dvě bulky plné tuku?

Co znamená když mu Kluk řekne že mám velké prsa? A proč se klukům líbí ?

Zajímavá 0 před 1331 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
aliendrone

Víš, v zásadě je to JEDNODUCHÁ otázka a i odpověď (relativně). ;) :)

Jenže u tebe vyvstal PROBLÉM – když jsi jako „deváťačka“ POKRČIL rameny, tak to ve mne vzbuzuje silný pocit, zda-li v tvém případě nejde o nějaký modernismus (však víš, 48. pohlaví [bojová helikoptéra] nebo tak něco). Nerad bych tedy (já stará nemoderní škatula) plantal něco zcela mimo mísu a přenechávám tímto prostor znalejším/moder­nějším. ;) :D :D

Upravil/a: aliendrone

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
annas

Vy jste ve škole nedávala pozor, když jste probírali ženské a mužské pohlavní znaky? . Rozmnožování atd. Učí se v 8. třídě. Matka vás nepoučila?

Když se ženě narodí dítě, tvoří se v prsou mléko, které slouží k výživě miminka. Proto se prsa v pubertě zvětšují.

Muž vnímají prsa jako sexuální symbol. Protože se u člověka vyvinula vzpřímená chůze, jsou prsa dívek/žen na první pohled viditelná a přitahuji zraky nejen puberťáků.

Jde o sexuální symbol, kluci jsou v pubertě, dospívají, obdivují to, co nemají a ještě neznají.

Přečtětě si něco v odkazu od sexuologa. .

https://www.no­vinky.cz/zena/vzta­hy-a-sex/clanek/sexuolog-jaroslav-zverina-role-prsou-se-u-lidskych-samicek-zmenila-329837

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Justin1

Máš sama pocit, že se Ti prsa zvětšila? Možná nejsou větší, ale nosíš něco, co je zvýrazňuje. Nosíš nějaký kus oblečení, který jsi dřív nenosila a který by je mohl zvýrazňovat?

Vědecky vzato jsou to tukové bulky, ale kluci a chlapi mají instinkty, které neuvažují vědecky, uvažují z hlediska přirozených potřeb. V tomto případě se jedná o potřebu rozmnožování. Prsa neslouží přímo k rozmnožování, ale souvislost s ním mají, protože po rozmnožení slouží ke krmení miminek. Chlapům se instinktivně více líbí ženy, které vypadají, že jsou lépe vybavené pro plození potomstva.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
da ny

Jste ještě naivní děvčátko. Co by to mělo znamenat?
Prosté konstatování faktu.
Chlapci „objevují svět“, probouzí se v nich
sexuální pudy, touhy. Lákají je druhotné pohlavní znaky (prsa) dívek a žen.
mnozí by se jich chtěli dotknout, sáhnout si.
Některé dívky a ženy jsou zvláště vyvinuté (někdy až moc).
Některé muže velikost ňader nezajímá, na pěkná nebo velká se
často rádi podívají.Jiným se líbí menší ňadra. Někdy mají chlapci i mužii připitomělé, až nevhodné poznámky, hlášky.
Část dívek se za prsa stydí, jiné je stavějí na odiv a provokují

Upravil/a: da ny

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Závidí, protože kluci velká prsa NEMAJÍ! Chtěli by si s nimi hrát, jenomže to by jim je nejprve musela nějaká holka půjčit, jinak mají smolíka pacholíka! Holky taky, když si chtějí hrát s něčím, co nemají, tak si musí pučit…

Ovšem nechápu, jak tvá prsa souvisí s podotázkou a především zápletkou příběhu v ní – PROČ na tebe ve škole koukají kluci a třídní učitel. To fakt nevíme (upřesni či pošli fotku). (;

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Ňadra (ženská prsa) patří mezi nejsmyslnější místa na ženském těle. Vzhledem k tomu, že jsou citlivá na dotek, jedná se o jednu z nejsilnějších erotogenních zón. Původně byla určena především pro tvorbu mateřského mléka, v současnosti jsou sexuálním symbolem. Ňadra také připomínají mužům jejich dětství. Pro kojence jsou zdrojem potravy, ale také klidu, pohody, matčiny náruče. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Maaty

Myslím si, že už tady bylo zodpovězeno dokonale, co se týká kluků a jejich zájmu o velká prsa. Ale doporučuji o prsou a jejich anatomii něco nastudovat třeba i tady https://nova-prsa.cz/ Tam se prsami vyloženě zabývají a věřím, že tam bude k nalezení odpověď na každou otázku týkající se prsou.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví