kimikono

Co znamená, když mi kluk řekne, že mám velká prsa? A proč se to klukům líbí?

Začnu vyprávění takto: jsem teď po prázdninách přišla do školy jako deváťačka, všichni kluci ze třídy na chodbě a tak prostě na mě divně koukali a já jsem prostě jen pokrčil rameny a šla dál a začala jsem se bavit prostě s novou holku co je u nás ve třídě. Další den se opakovalo to samé a mám pocit, že se na mě tak divně díval i můj třídní. A dneska, 3. den školy, na mě přišel nějaký šesták s tím, že: „Hele, deváťačko, máš velký prsa.“ Co to znamená, když mi to řekne a proč se to klukům líbí? Vždyť jsou to jen dvě bulky plné tuku?

Co znamená když mu Kluk řekne že mám velké prsa? A proč se klukům líbí ?

Nejlepší odpověď
aliendrone

Víš, v zásadě je to JEDNODUCHÁ otázka a i odpověď (relativně). ;) :)

Jenže u tebe vyvstal PROBLÉM – když jsi jako „deváťačka“ POKRČIL rameny, tak to ve mne vzbuzuje silný pocit, zda-li v tvém případě nejde o nějaký modernismus (však víš, 48. pohlaví [bojová helikoptéra] nebo tak něco). Nerad bych tedy (já stará nemoderní škatula) plantal něco zcela mimo mísu a přenechávám tímto prostor znalejším/moder­nějším. ;) :D :D

Další odpovědi
annas

Vy jste ve škole nedávala pozor, když jste probírali ženské a mužské pohlavní znaky? . Rozmnožování atd. Učí se v 8. třídě. Matka vás nepoučila?

Když se ženě narodí dítě, tvoří se v prsou mléko, které slouží k výživě miminka. Proto se prsa v pubertě zvětšují.

Muž vnímají prsa jako sexuální symbol. Protože se u člověka vyvinula vzpřímená chůze, jsou prsa dívek/žen na první pohled viditelná a přitahuji zraky nejen puberťáků.

Jde o sexuální symbol, kluci jsou v pubertě, dospívají, obdivují to, co nemají a ještě neznají.

Přečtětě si něco v odkazu od sexuologa. .

https://www.no­vinky.cz/zena/vzta­hy-a-sex/clanek/sexuolog-jaroslav-zverina-role-prsou-se-u-lidskych-samicek-zmenila-329837

Justin1

Máš sama pocit, že se Ti prsa zvětšila? Možná nejsou větší, ale nosíš něco, co je zvýrazňuje. Nosíš nějaký kus oblečení, který jsi dřív nenosila a který by je mohl zvýrazňovat?

Vědecky vzato jsou to tukové bulky, ale kluci a chlapi mají instinkty, které neuvažují vědecky, uvažují z hlediska přirozených potřeb. V tomto případě se jedná o potřebu rozmnožování. Prsa neslouží přímo k rozmnožování, ale souvislost s ním mají, protože po rozmnožení slouží ke krmení miminek. Chlapům se instinktivně více líbí ženy, které vypadají, že jsou lépe vybavené pro plození potomstva.

da ny

Jste ještě naivní děvčátko. Co by to mělo znamenat?
Prosté konstatování faktu.
Chlapci „objevují svět“, probouzí se v nich
sexuální pudy, touhy. Lákají je druhotné pohlavní znaky (prsa) dívek a žen.
mnozí by se jich chtěli dotknout, sáhnout si.
Některé dívky a ženy jsou zvláště vyvinuté (někdy až moc).
Některé muže velikost ňader nezajímá, na pěkná nebo velká se
často rádi podívají.Jiným se líbí menší ňadra. Někdy mají chlapci i mužii připitomělé, až nevhodné poznámky, hlášky.
Část dívek se za prsa stydí, jiné je stavějí na odiv a provokují

zjentek

Závidí, protože kluci velká prsa NEMAJÍ! Chtěli by si s nimi hrát, jenomže to by jim je nejprve musela nějaká holka půjčit, jinak mají smolíka pacholíka! Holky taky, když si chtějí hrát s něčím, co nemají, tak si musí pučit…

Ovšem nechápu, jak tvá prsa souvisí s podotázkou a především zápletkou příběhu v ní – PROČ na tebe ve škole koukají kluci a třídní učitel. To fakt nevíme (upřesni či pošli fotku). (;

marci1

Ňadra (ženská prsa) patří mezi nejsmyslnější místa na ženském těle. Vzhledem k tomu, že jsou citlivá na dotek, jedná se o jednu z nejsilnějších erotogenních zón. Původně byla určena především pro tvorbu mateřského mléka, v současnosti jsou sexuálním symbolem. Ňadra také připomínají mužům jejich dětství. Pro kojence jsou zdrojem potravy, ale také klidu, pohody, matčiny náruče. 🙂

Maaty

Myslím si, že už tady bylo zodpovězeno dokonale, co se týká kluků a jejich zájmu o velká prsa. Ale doporučuji o prsou a jejich anatomii něco nastudovat třeba i tady https://nova-prsa.cz/ Tam se prsami vyloženě zabývají a věřím, že tam bude k nalezení odpověď na každou otázku týkající se prsou.