marcelkacz

Co znamená, když mi někdo napíše na mou fotku: " zoom ala CSI Las Vegas"

Odpovědi
quentos

Dotyčný tím chtěl zřejmě říci, že autor při pořizování fotografie užil přiblížení (zoom) jako v kriminálním seriálu (CSI … je jedním z nejprofláklej­ších). Pravděpodobně tím chtěl naznačit, že přiblížení je moc velké (kriminalisté si potrpí na detaily).

patmull

Souhlsím s Quentosem, ještě mě napadlo, že tím mohlo být myšleno to, že na té fotce byl velký zoom a přesto je fotka ve skvělé kvalitě, protože tam, když nějakou již před tím vyfocenou fotku/video přiblíží tak, že i po několikanásobném zoomu je fotka/přiblížená část/detail stále ve skvělé kvalitě, ale těžko říct, to bychom museli tu fotku vidět :).