vavulka

Co znamená garant?

Co má v popisu práce garant ve Sport baru?Kolik za práci může požadovat financí?Potřebuji všeobecné info o garantu.Jestli při této práci je nutný ŽL.Děkuji za informaci.

Odpovědi
kenyrts

Zácvik nového pracovníka, stážisty, dobrovolníka probíhá pod dohledem odborného pracovníka –
garanta, který má praxi na příslušném pracovišti. Garant je vybírán vedoucím centra. Garant je
v průběhu zkušební doby povinen se zajímat o přiděleného pracovníka, dávat mu k dispozici čas pro
společná setkávání (min.1 hodina týdně), odpovídat na jeho dotazy, korigovat případné nedostatky
v práci. Pracovník je povinen respektovat názory a rozhodnutí garanta a průběžně ho informovat o
průběhu zkušební doby. Garant je pro nového pracovníka tím, kdo ho podporuje, usnadňuje práci, je
zdrojem nápadů a informací. Je zodpovědný za co nejlepší uspořádání a organizaci procesu zácviku.