SinceX

Co vy a náhled do nákup. košíku?

Nevím jak Vás, ale mě štvou prodavači v obchodě Kaufland. Vždy, když přijedu ke kase, tak se prodavač nejdříve podívá, jestli jsem nic neukradl. Chápu to, ale proč tolik přehnaně? Kolikrát jim musím ukazovat brašnu na notebook a notebook, jestli v krytu nemám schovaný časopis. Celkem mě toto chování štve a nejsem jediný, co vy a tento „případ“?

Nejlepší odpověď
dagry

No jo hošíčku, zkus sundat kapucu a z obličeje ten hadr a třeba tě nechají na pokoji. 😁

Další odpovědi
Jahoda

Také se mi to nelíbí, ale chápu je. Kdyby něco chybělo, musí ta zaplatit ze svého.
Když tedy požádá, tašku klidně ukážu. Nemám s tím problém. Většinou si ale ty tašky nechávám na lavičce, které jsou u vchodu do obchodu.

Ale jednou, když jsem byla v obchodě u nás ve městě, neměla jsem s sebou žádnou tašku. Avšak u pokladny mi prodavačka řekla nevhodným hlasem, abych si bundu, kterou jsem měla na sobě, okamžitě sundala a ona mi mohla projít kapsy. Odpověděla jsem jí, že jí mohu ukázat kapsy sama a bundu si vyslékat nemusím. Opět nevhodným hlasem řekla, že musím a že nemá čas ať si pohnu! Já jsem bundu nesundala, jen rozepla. Ukázala jí všechny kapsy a řekla „Neumíte mi to slušně říci? Nevhodným tónem na mě štěkáte, jako kdybych byla dobytek!“. Prodavačka se omluvila a já na lidech, kteří stáli za mnou ve frontě viděla, jak přikyvují, že jsem měla pravdu. Od té doby se prodavačka chová velmi slušně. Ti, co tam byli, mi děkují, že jsem zamezila sporům, které by mezi nimi a prodavačkou mohly nastat. 🙂 A já mám díkybohu také klid 🙂

mosoj

Tak mě štvou zase ti zloději kvůli kterým se to děje. Prodavač už vůbec za nic nemůže !!

panenka

Taky se mi to SinceXi nelíbí jednou jak jsem byla na nákupu dostala za to i prodavačka od kupujícího nadáno, že co si to dovoluje a prodavačka jí na to řekla že to dělá nerada ale musí protože pak při Inventůře když něco chybí tak to musí oni zaplatit.Takže ju zase chápu.Já protože mám svědomí vždy čisté tak jí do mé tašky nechám vždy nahlédnout a mám klid.A nebo si tašky před vstupem nechávám u pokladních za pultem a pak po zaplacení si je pak odeberu.

anonym

netrápí mě to,nikdy mě nešacovali a i kdyby mají na to právo,každý si hlídá svůj majetek

PostApMan

je rozumné si do obchodu sebou niv netahat (batoh apod.) a pokud už je to nutné, tak si ho nechat na informacích a nebo si nechat na to dát nálepku (tak to dělají v Albertu). Chápu obě strany – ale někdy se mi taky zdá že se to občas přehání. Ale mě osobně se to stává zcela vyjímečně (2× za život?) a to asi prvděpodobně proto že do obchodů nechodím s batohem,brašnou apod. (Mám SmartPhone – tam mám vše od kalendáře, zápisníku, telefonu, notebooku po MP4 přehrávač a vejde se to do kapsi :) )

straširybka

mě nikdy nešacovali, max se podívají do košíku, jestli jsem něco nezapomněla vyndat. asi vypadáte příliš vyzývavě 🙂

ReHu

Oni to mají nařízeno a jsou kontrolováni.
Vzhledem k tomu, že asi tuto práci potřebují, dělají to, co musí, aby o ni nepřišli.

alexandra

Mají to nařízeno a ještě je sleduje nenápadně vedoucí,jestli to dělají a taky mají kontrolní nákupy u kterých neví,že je to kontrola a ta schválně schovává věci,jestli je najdou.A pak mají buď vyhazov,nebo po premiích,pokud to nedělají.Tak se jim nedivte a stěžujte si u vedení a oni dostanou potom pochvalu.