Rokio

Co všechno je dokonalé kromě Boha?

Mě napadá například koule, příroda a Chuck Norris.

Jaké příklady napadají vás?

Nejlepší odpověď
Kepler

A kdes na to přišel, že Bůh je dokonalý? Vždyť se jenom podívej kolem sebe, jaké zrůdy údajně stvořil, případně taky stačí mrknout po ránu do zrcadla. Od té doby jsem ateista – díky bohu… Nejspíš byl Stvořitel pod vlivem. Koule ano: je dokonalá, protože je to geometrické těleso s největším objemem při nejmenším povrchu. Ne ale díky bohu, nýbrž čisté fyzice.

Další odpovědi
Mc Merkurion

…jak může bejt dokonalý něco, co neexistuje? … vše je dokonalejší, než jakékoli náboženství …

ivzez

Nic není dokonalé.