Kric.ouwner

Co vše potřebuji k oprávnění VZV ???

Koukal jsem a řídit VZV je celkem dobré , jako brigádka dobré mají od 100 za hodinu a vypadá to celkem zábavně , ale potřeboval bych vědět co vše je k tomu potřeba mluvil jsem s pánem a ten mi říkal že je potřeba mít i řidičský průkaz B+C+E ( pokaď bych hodlal řídit ty větší a nejen ty malé ) atd…

Nejlepší odpověď
tom004

Ono to tak zábavné není a potřebuješ na to oprávnění k řízení. S řidičákem B+C+E to moc společného nemá. Koukni na odkaz.

http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=%C5%99%C3%AD­di%C4%8D%C3%A1k%20na%20V­ZV

Další odpovědi
cukrar

Kric.ouwer.
Udivuje mě Vaše znalost..
„jako brigádka dobré mají od 100 za hodinu“ kde to je, to nemají ani moji zaměstnanci a mají oprávnění na VZV
„vypadá to celkem zábavně“ do doby, nežli narazíte na řidiče návěsu, který Vám dá přes ústa až mu narazíte silněji do boku auta…

Na řízení uvnitř areálu potřebujete povolení majitele a platný průkaž řidiče VZV.
Pokud chcete řídit na pozemník komunikacích, tak ŘP skupiny „B“ nad 3,5 tuny ŘP „C“
určitě nepotřebujete skupinu „E“