zjentek

Co vlastně vydává ten zvuk, když vypustíte vanu a ve finále odtoku vody to udělá takový to dudu dudu du dudum?

Kýho šlaka vydává ten zvuk!

Obrázek je legálně šiřitelný §!!!!!!!!!!!!!!§

Nejlepší odpověď
led

Odborníci tvrdia, že je to zmenou tlaku v potrubí. kedy vzduchové bubliny z potrubia prechádzajú tečúcou vodou. No neverte im, nevedia, čo vieme my… to sa len v tesnom priestore odtoku pretláčajú medzi sebou emigranti (z vane) a imigranti (z potrubia) cez „Bránu do sveta ľudí“. Ale nezúfajte, časom hlasy potrubného boja stíchnu a nastane celovaňový mier.
ozaj, toho šľaka si odložte k sledovaniu médialných správ z domácej scény. Určite ho vtedy využijete.

Další odpovědi
JájsemRaibek

Vydává to vodní vír.

Kajoch

Asi zoufalý skřek z následné prázdnoty…:)

zjentek

Led, vy u vás máte šľaka s měkkým l? Take šlaky u nás su neni!

led

Ach vy, tvrdolín, ale zase máte „ě“ a to zase na Slovensku len v dávnych časoch bardi znali

zjentek

Vložil jsem obrázek a nic… tak nic, no.. ;(

JájsemRaibek

Já tam obrázek vidím.

zjentek

Fakt? Ten můj? Voda ve víru? Není to nějaká reklama? Protože mně „nenaskočil“… tady nejen že se obrázky mažou, tady se někomu už ani obrázek nezobrazí!

ivzez

Zjentku, v jakém formátu byl ten obrázek?
Do internetu je nejlepší vkládat formát JPG.
(–: